Premium Copacabana - Rio De Janeiro
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Premium Copacabana - Ρίο ντε Τζανέιρο 38 τ.μ. Προσφέρει εύκολη πρόσβαση στα αξιοθέατα της πόλης, όπως το Άγαλμα του Carlos Drummond de Andrade που βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος μπορούν να χαλαρώσουν σε ιδιωτική πισίνα ή να επισκεφθούν το Φρούριο Copacabana που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 450 μέτρων.
Πάρκο Chacrinha απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ η Pedra do Arpoador βρίσκεται σε απόσταση 12 λεπτών με τα πόδια. Η Παραθαλάσσια Περιοχή Πόστο 9 απέχει 18 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro.
Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro προσφέρει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Η στάση λεωφορείων BRS 1 Sa Ferreira είναι σε απόσταση 800 μέτρων και ο σταθμός του μετρό General Osório σε απόσταση 800 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Tropical Islands4472 χλμ.
- Praia Vermelha4,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο12 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro;
Pedra do Arpoador καθώς και ΠαραΛία Arpoador βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro αποτελεί 163$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro;
Το το διαμέρισμα Premium Copacabana - Rio De Janeiro παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο διαμέρισμα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα.